FIXED kontakty

Komunikace je základ, proto neváhejte a s veškerými dotazy nás kontaktujte. Využijte komunikační kanál, který je vám nejbližší e-mail, Whatsapp, telefonicky, nebo přes online chat v pravém dolním rohu stránky.

Zákaznická linka

(+420) 267 317 817

WhatsApp

WhatsApp

Neváhejte nás kontaktovat skrze komunikační kanál, který je vám nejbližší e-mail, Whatsapp, telefonicky, nebo přes online chat v pravém dolním rohu stránky. U nás s lidmi komunikují lidé, vždy tak budete komunikovat přímo s našimi techniky a operátory.

FIXED team

V současné době má firma 83 stálých zaměstnanců. Zde najdete kontakty na některé z nich.

FIXED.zone a.s.

Centrála:

Kubatova 6

370 04 České Budějovice, Czech republic

IČO: 26036363,

DIČ: CZ26036363

Spisová značka: B 2491 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Objednávky E-shop:

E-mail: podpora@FIXED.zone

GSM: +420 267 317 817

Po – Pá: 8:00 – 16:00

Servis a reklamace:

E-mail: reklamace@FIXED.zone

GSM: + 420 724 161 817

Výroba v Prostějově:

Po – Pá: 8:00 – 14:00

FIXED.zone a.s.

Žeranovská 8

796 01 Prostějov

Zákaznická podpora:

E-mail: podpora@FIXED.zone

GSM: +420 267 317 817

Po – Pá: 8:00 – 16:00

 

Whistleblowing:

E-mail: WB@fixed.zone

Telefon (pro zanechání záznamu) : +420 385 310120

František Posekaný

Správce IS a logistiky

Frantisek.Posekany@FIXED.zone

Jiří Král

Správa majetku

Jiri.Kral@FIXED.zone

Adriana Piterková

Asistentka

Adriana.Piterkova@FIXED.zone

Klára Budíčková

Asistentka

Klara.Budickova@FIXED.zone

Veronika Zieglerová

Asistentka mgmt.

Veronika.Zieglerova@FIXED.zone

Lenka Konečná

Asistentka

Lenka.Konecna@FIXED.zone

Andrea Mandžukova

Asistentka

Andrea.Mandzukova@FIXED.zone

Jan Dubský

Asistent OZ

Jan.Dubsky@FIXED.zone

Veronika Mišová

Asistentka

Veronika.Misova@FIXED.zone

Pavlína Šachlová

Hlavní účetní

Pavlina.Sachlova@FIXED.zone

Lenka Čermáková

Mzdová účetní

Lenka.Cermakova@FIXED.zone

Aneta Sudová

Účetní

Aneta.Sudova@FIXED.zone

Veronika Čeňková

Asistentka účetního oddělení

Veronika.Cenkova@FIXED.zone

Katarina Dvorská

Asistentka OZ/ KAM

Katarina.Dvorska@fixed.zone

Daniel Jungbauer

Vedoucí týmu OZ

Daniel.Jungbauer@FIXED.zone

Marek Havner

Key account manager

Marek.Havner@FIXED.zone

Jan Salaba

Key account manager

Jan.Salaba@FIXED.zone

Jakub Dušek

Key account manager

Jakub.Dusek@FIXED.zone

Jan Holotík

Key account manager

Jan.Holotik@FIXED.zone

Marek Smolík

Exportní manažer

Marek.Smolik@FIXED.zone

Vilém Otruba

Obchodní manager OLK, MSK, PAK, LBK, HKK

Vilem.Otruba@FIXED.zone

Petr Kroupa

Obchodní manager SIM karty

Petr.Kroupa@recall.cz

Nicol Tran

Obchodní manager JHČ, VYS, JHM, ZLK

Nicol.Tran@FIXED.zone

Jakub Slezák

Obchodní manager Praha, STČ

Jakub.Slezak@FIXED.zone

Josef Šurý

Obchodní manažer PLK, KVK, LBK, STČ

Josef.Sury@FIXED.zone

Robin Augusta

Distributor SIM karet

Robin.Augusta@FIXED.zone

Marek Wágner

Distributor SIM karet

Marek.Wagner@FIXED.zone

Martin Večl

Distributor SIM karet

Martin.Vecl@FIXED.zone

Zuzana Šmejkalová

Distributor SIM karet

Zuzana.Smejkalova@FIXED.zone

Marcel Leszczuk

Distributor SIM karet

Marcel.Leszczuk@FIXED.zone

Josef Dyrynk

Distributor SIM karet

Josef.Dyrynk@FIXED.zone

Martina Hollomotzová

Area sales manager

Martina.Hollomotzova@FIXED.zone

Veronika Zieglerová

HR Asistentka

Veronika.Zieglerová@FIXED.zone

Anna Oklešťková

HR Coordinator

Anna.Oklestkova@FIXED.zone

Ivan Škop

Vedoucí produktového odd.

Ivan.Skop@FIXED.zone

Jaroslav Hulík

Vedoucí produkt developmentu

Jaroslav.Hulik@FIXED.zone

Lucie Dvořáková

Produktový manager

Lucie.Dvorakova@FIXED.zone

Pavel Válek

Produktový manager

Pavel.Valek@FIXED.zone

Radek Sekyra

Produktový manager

Radek.Sekyra@FIXED.zone

Jitka Podlešáková

Produktový developer

Jitka.Podlesakova@FIXED.zone

Nikola Suchá

Produktový manager

Nikola.Sucha@FIXED.zone

Pavel Vojtěšek

Technolog

Pavel.Vojtesek@FIXED.zone

Filip Kuželka

Produktový manager

Filip.Kuzelka@FIXED.zone

David Máslo

Trainee PD

David.Maslo@FIXED.zone

Jan Plajner

Vedoucí marketingu

Jan.Plajner@FIXED.zone

Martin Kubáč

PR manažer

Martin.Kubac@FIXED.zone

Michal Volek

Vedoucí týmu merchandisingu

Michal.Volek@FIXED.zone

Michal Pavlík

Správa ecommerce, merchandising

Michal.Pavlik@FIXED.zone

Lucie Helebrantová

Merchandiser

Lucie.Helebrantova@FIXED.zone

Petra Gryycová

Merchandiser

Petra.Grycova@FIXED.zone

Jaromír Ondra

Grafika, produktová fotografie

Jaromir.Ondra@FIXED.zone

Václav Taušek

Content specialista

Vaclav.Tausek@FIXED.zone

Andrej Sitár

Designer

Andrej.Sitar@FIXED.zone

Anna Oklešťková

Digital marketing specialista

Anna.Oklestkova@FIXED.zone

Michal Šrefl

Marketingový specialista

Michal.Srefl@FIXED.zone

Michal Němec

Content specialista

Michal.Nemec@FIXED.zone

Jitka Borovičková

Marketingová Specialistka

Jitka.Borovickova@FIXED.zone

Pavel Jašek

Vedoucí reklamačního odd.

Pavel.Jasek@FIXED.zone

Tomáš Buček

Technik reklamačního odd.

Tomas.Bucek@FIXED.zone

Pavel Klas

Technik reklamačního odd.

Pavel.Klas@FIXED.zone

Jan Nirnberg

Vedoucí zák. podpory

Jan.Nirnberg@FIXED.zone

Kateřina Leštinová

Zákaznická podpora

Katerina.Lestinova@FIXED.zone

Martin Vašek

Zákaznická podpora

Martin.Vasek@FIXED.zone

Pavel Jašek

Vedoucí skladu

Pavel.Jasek@FIXED.zone

Jana Srbová

Skladník

sklad@FIXED.zone

Dušan Mikeš

Key account manager

Dusan.Mikes@FIXED.zone

Alexandra Gottwaldová

Asistentka, účetní

Alexandra.Gottwaldova@FIXED.zone

Martin Zelenák

Merchandiser

Martin.Zelenak@FIXED.zone

Tomáš Madliak

Merchandiser

Tomas.Madliak@FIXED.zone

Výroba v Prostějově

FIXED.zone a.s.

Žeranovská 8

796 01 Prostějov

Kontakty:

Ředitelka výroby

Eva Otevřelová

Eva.Otevrelova@FIXED.zone

Vedoucí výroby

Jana Lachmanová

Jana.Lachmanova@FIXED.zone

Asistentka

Jana Kozubská

Jana.Kozubska@FIXED.zone

FIXED.zone s. r. o.

Centrála:

Hlboká ulica 870

Bučany 919 28

Slovak Republic

IČO: 47002531

IČ DPH: SK2023693485

Zapísaná v Obchodnom registri, Okresný súd v Trnave, Odd.: Sro, vl.č. 30947/T

E-mail: info@FIXED.zone

Tel.: +421 918 837 621

Provozovatel

Výrobcem, dovozcem a distributorem produktů značky FIXED je společnost FIXED.zone a.s..

Kubatova 6, 370 04 České Budějovice, Czech Republic

IČ: 26036363, DIČ: CZ26036363

Bankovní spojení:
CZK 8724732 / 0800 Česká spořitelna, a.s.
EUR IBAN CZ8108000000000008866992, SWIFT: GIBACZPXXXX

Spisová značka: C 10575 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích