FIXED kontakty

Komunikace je základ, proto neváhejte a s veškerými dotazy nás kontaktujte. Využijte formulář níže, či se rovnou obraťte na zákaznickou podporu.

Zákaznická podpora

Zákaznická linka

(+420) 606 909 990

WhatsApp

WhatsApp

Kontaktní formulář

FIXED team

V současné době má firma 83 stálých zaměstnanců. Zde najdete kontakty na některé z nich.

FIXED.zone a.s.

Centrála:

Kubatova 6

370 04 České Budějovice, Czech republic

IČO: 26036363,

DIČ: CZ26036363

Spisová značka: B 2491 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Objednávky:

E-mail: info@FIXED.zone

Tel.: +420 385 510 205

GSM: +420 777 732 255

Servis a reklamace:

E-mail: reklamace@FIXED.zone

GSM: + 420 724 161 817

Výroba:

FIXED.zone a.s.

Žeranovská 8

796 01 Prostějov

GSM: +420 724 780 895

Zákaznická podpora:

E-mail: podpora@FIXED.zone

GSM: +420 606 909 990

Po – Pá: 8:00 – 16:00

František Posekaný

Správce IS a logistiky

Frantisek.Posekany@FIXED.zone

Jiří Král

Správa majetku

Jiri.Kral@FIXED.zone

Adriana Piterková

Asistentka

Adriana.Piterkova@FIXED.zone

Klára Budíčková

Asistentka

Klara.Budickova@FIXED.zone

Dita Hošnová Siegerthová

Asistentka

Dita.Hosnova@FIXED.zone

Andrea Mandžukova

Asistentka

Andrea.Mandzukova@FIXED.zone

Veronika Mišová

Asistentka

Veronika.Misova@FIXED.zone

Kristina Hradilová

Asistentka mgmt.

Kristina.Hradilova@FIXED.zone

Jitka Matějů

Asistentka obchodního odd.

Jitka.Mateju@FIXED.zone

Pavlína Šachlová

Hlavní účetní

Pavlina.Sachlova@FIXED.zone

Lenka Čermáková

Mzdová účetní

Lenka.Cermakova@FIXED.zone

Aneta Sudová

Účetní

Aneta.Sudova@FIXED.zone

Veronika Čeňková

Asistentka účetního oddělení

Veronika.Cenkova@FIXED.zone

Daniel Jungbauer

Vedoucí týmu OZ

Daniel.Jungbauer@FIXED.zone

Marek Havner

Key account manager

Marek.Havner@FIXED.zone

Jan Salaba

Key account manager

Jan.Salaba@FIXED.zone

Jakub Dušek

Key account manager

Jakub.Dusek@FIXED.zone

Jan Holotík

Key account manager

Jan.Holotik@FIXED.zone

Jiří Macháček

Key account manager

Jiri.Machacek@FIXED.zone

Marek Smolík

Exportní manažer

Marek.Smolik@FIXED.zone

Vilém Otruba

Obchodní manager OLK, MSK, PAK, LBK, HKK

Vilem.Otruba@FIXED.zone

Petr Kroupa

Obchodní manager SIM karty

Petr.Kroupa@recall.cz

Nicol Tran

Obchodní manager JHČ, VYS, JHM, ZLK

Nicol.Tran@FIXED.zone

Jakub Slezák

Obchodní manager Praha, STČ

Jakub.Slezak@FIXED.zone

Josef Šurý

Obchodní manažer PLK, KVK, LBK, STČ

Josef.Sury@FIXED.zone

Robin Augusta

Distributor SIM karet

Robin.Augusta@FIXED.zone

Marek Wágner

Distributor SIM karet

Marek.Wagner@FIXED.zone

Martin Večl

Distributor SIM karet

Martin.Vecl@FIXED.zone

Zuzana Šmejkalová

Distributor SIM karet

Zuzana.Smejkalova@FIXED.zone

Marcel Leszczuk

Distributor SIM karet

Marcel.Leszczuk@FIXED.zone

Adam Krettek

Distributor SIM karet

Adam.Krettek@FIXED.zone

Michal Gajdoš

Distributor SIM karet

Michal.Gajdos@FIXED.zone

Josef Dyrynk

Distributor SIM karet

Josef.Dyrynk@FIXED.zone

Martina Hollomotzová

Area sales manager

Martina.Hollomotzova@FIXED.zone

Anna Oklešťková

HR Coordinator

Anna.Oklestkova@FIXED.zone

Ivan Škop

Vedoucí produktového odd.

Ivan.Skop@FIXED.zone

Jaroslav Hulík

Produktový manager

Jaroslav.Hulik@FIXED.zone

Lucie Dvořáková

Produktový manager

Lucie.Dvorakova@FIXED.zone

Pavel Válek

Produktový manager

Pavel.Valek@FIXED.zone

Radek Sekyra

Produkt manager

Radek.Sekyra@FIXED.zone

Jitka Podlešáková

Product developer

Jitka.Podlesakova@FIXED.zone

Barbora Zemanová

Produktový manager

Barbora.Zemanova@FIXED.zone

Tereza Kabešová

Product developer

Tereza.Kabesova@FIXED.zone

Pavel Vojtěšek

Technolog

Pavel.Vojtesek@FIXED.zone

Jan Plajner

Vedoucí marketingu

Jan.Plajner@FIXED.zone

Martin Kubáč

Marketingový manažer

Martin.Kubac@FIXED.zone

Michal Volek

Vedoucí týmu merchandisingu

Michal.Volek@FIXED.zone

Michal Pavlík

Správa ecommerce, merchandising

Michal.Pavlik@FIXED.zone

Lucie Helebrantová

Merchandiser

Lucie.Helebrantova@FIXED.zone

Jaromír Ondra

Grafika, produktová fotografie

Jaromir.Ondra@FIXED.zone

Václav Taušek

Marketingový specialista

Vaclav.Tausek@FIXED.zone

Andrej Sitár

Designer

Andrej.Sitar@FIXED.zone

Anna Oklešťková

Marketingový specialista

Anna.Oklestkova@FIXED.zone

Michal Šrefl

Marketingový specialista

Michal.Srefl@FIXED.zone

Michal Němec

Marketingový specialista

Michal.Nemec@FIXED.zone

Pavel Jašek

Vedoucí reklamačního odd.

Pavel.Jasek@FIXED.zone

Marie Vaňková

Technik reklamačního odd.

Marie.Vankova@FIXED.zone

Pavel Klas

Technik reklamačního odd.

Pavel.Klas@FIXED.zone

Jan Nirnberg

Zákaznická podpora

Jan.Nirnberg@FIXED.zone

Kateřina Leštinová

Zákaznická podpora

Katerina.Lestinova@FIXED.zone

Pavel Jašek

Vedoucí skladu

Pavel.Jasek@FIXED.zone

Monika Hofmannová

Skladník

sklad@FIXED.zone

Jana Srbová

Skladník

sklad@FIXED.zone

Ruční kožená výroba

FIXED.zone a.s.

Žeranovská 8

796 01 Prostějov

Kontakty:

Tel.: +420 724 780 895

Ředitelka výroby

Eva Otevřelová

Eva.Otevrelova@FIXED.zone

Vedoucí výroby

Jana Lachmanová

Jana.Lachmanova@FIXED.zone

Asistentka

Jana Kozubská

Jana.Kozubska@FIXED.zone

FIXED.zone s. r. o.

Centrála:

Hlboká ulica 870

Bučany 919 28

Slovak Republic

IČO: 47002531

IČ DPH: SK2023693485

Zapísaná v Obchodnom registri, Okresný súd v Trnave, Odd.: Sro, vl.č. 30947/T

E-mail: info@FIXED.zone

Tel.: +421 918 837 621

Provozovatel

Výrobcem, dovozcem a distributorem produktů značky FIXED je společnost FIXED.zone a.s..

Kubatova 6, 370 04 České Budějovice, Czech Republic

IČ: 26036363, DIČ: CZ26036363

Bankovní spojení:
CZK 8724732 / 0800 Česká spořitelna, a.s.
EUR IBAN CZ8108000000000008866992, SWIFT: GIBACZPXXXX

Spisová značka: C 10575 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích