Seznamte se s FIXED

Značka FIXED přináší na trh neotřelá řešení pro smartphony a tablety. Výrobky značky FIXED vynikají praktičností a jsou vyvíjeny s důrazem na kvalitu a jednoduchost použití. Skrolujte níže a zjistěte více.

FIXED Timeline

Historické milníky na časové ose od založení firmy až do současnosti.

Založení společnosti

Ukaž mi více
2001
2002

První spolupráce s řetězcem

Ukaž mi více

První Bluetooth produkt

Ukaž mi více
2003
2004

Distribuce CELLY

Ukaž mi více

První handsfree

Ukaž mi více
2005
2006

Otevření moto segmentu

Ukaž mi více

Spolupráce s ElectroWorld

Ukaž mi více
2007
2008

Distribuce Touratech

Ukaž mi více

Specialista na plánogramy

Ukaž mi více
2009
2010

Specializace na příslušenství

Ukaž mi více

Spolupráce s Mall.cz

Ukaž mi více
2011
2012

Merchandising

Ukaž mi více

Založení RECALL Slovensko

Ukaž mi více
2013
2014

Czech hand made

Ukaž mi více

Vznik značky FIXED

Ukaž mi více
2015
2016

Smart lokátor 1. generace

Ukaž mi více

Fokus na FIXED

Ukaž mi více
2017
2018

Uvedení na trh prvního lokátoru FIXED Smile

Ukaž mi více

European Design Award

Ukaž mi více
2019
2020

CES Las Vegas

Ukaž mi více

Vstup na burzu

Ukaž mi více
2021
arrow-right
arrow-left

Bratři Havnerovi se společníkem Radkem Doudou zakládají společnost s.r.o. a doslova z garáže začínají podnikat s příslušenstvím k mobilním telefonům. Začíná se psát historie společnosti RECALL s.r.o., předchůdce současné FIXED.zone a.s. RECALL s.r.o. začíná s distribucí značky FONTASTIC.

Ukaž mi více

První distribuce ve spolupráci s řetězcem, společností GLOBUS.

Ukaž mi více

Představení prvních produktů s technologií Bluetooth na český trh

Ukaž mi více

Počátek úspěšné distribuce italské značky CELLY

Ukaž mi více

Distribuce značky SUPERTOOTH a první handsfree  na stínítka aut.

Zahájení prodeje navigací GEOSAT, klíčová spolupráce se specialistou na příslušenství, společností CORADIA.

Ukaž mi více

Start aktivit v motosegmentu s produkty Supertooth Moto – později přejmenováno na Interphone.

Počátek prodeje navigací Mio

Ukaž mi více

Počátek spolupráce s elektrospecialistou – řetězcem ElectroWorld.

První výstava Motocykl s intercom Interphone.

Ukaž mi více

Zahájení spolupráce s distributorem značky Touratech.

Podpora prodeje Interphone

Ukaž mi více

Dodáváme zákazníkovy unikátní službu v oblasti category managentu. Tvorba kompletních plánogramů u partnerů.

Ukaž mi více

Ukončení prodeje navigací. Úplná specializace na příslušenství.

Ukaž mi více

Nový informační systém, 3. generace moderního B2B online systému, spolupráce s Mall.cz

Ukaž mi více

Zakládáme oddělení merchandising. Prodej příslušenství jako služba „na klíč“

Ukaž mi více

Zakládáme pobočku na Slovensku.

Spolupráce s Datart, Expert. V roce 2013 jsme již distributory 40 světových značek příslušenství.

Ukaž mi více

Strategický nákup šicí dílny v českém Prostějově. Zde se začíná doslova šít historie. Stáváme se výrobci ručně šitých kožených pouzder. I přes těžkosti jsme ruční práci vždy věřili a považujeme ji za naše rodinné stříbro.

Spolupráce s Alza.cz

Ukaž mi více

Posouváme se dál s ambicí vybudovat vlastní značku. Světlo Světa tak spatřují první produkty FIXED. Z pozice úspěšného distributora směřujeme do pozice inovátora, tvůrce, vývojáře a výrobce vlastní značky.

Spolupráce s mobilním operátorem O2

Ukaž mi více

Věříme ve smart technologie.  Začínáme psát historii v kategorii SMART, vývoj lokátoru první generace.

Ukaž mi více

Specializace na FIXED. Redukujeme distribuci značek, soustředíme pozornost na vlastní značku FIXED.

Ukaž mi více

Začátek vývoje FIXED Buddy. Design vlastních držáků do auta ICON.

Ukaž mi více

Držák FIXED ICON získává ocenění za design European Design Award.

2. generace FIXED Smile, ukončení prodeje CELLY. FIXED se stává hlavní značkou v portfoliu.

Založení exportního oddělení, první výstava IFA Berlin.

Ukaž mi více

Vznikají projekty Marketplaces a D2C FIXED.zone. Představení nové FIXED brand identity.

Ukaž mi více

RECALL s.r.o. se po dvaceti úspěšných letech mění na společnost FIXED.zone a.s. a oficiálně vstupuje na pražskou burzu Start.

Exportní oddělení začíná otevírat nové trhy.

Nový web FIXED.zone.

Ukaž mi více

FIXED v číslech

Podívejte se na historický růst naší firmy v grafech.

Vývoj obratu

Celkový obrat v Kč

Počet zaměstnanců

S růstem firmy roste počet zaměstnanců

FIXED team

V současné době má firma 83 stálých zaměstnanců. Zde najdete kontakty na některé z nich.

Mgr. Radek Douda

Ředitel Back office a předseda správní rady

Radek.Douda@FIXED.zone

Daniel Havner

Obchodní ředitel a člen správní rady

Daniel.Havner@FIXED.zone

Ing. Jan Moravec

CEO a člen správní rady

Jan.Moravec@FIXED.zone

Marek Havner

Key account manager a člen správní rady

Marek.Havner@FIXED.zone

Michaela Šabacká

Asistentka

Michaela.Sabacka@FIXED.zone

Klára Budíčková

Asistentka

Klara.Budickova@FIXED.zone

Mgr. Markéta Štumbauerová

Asistentka mkt., produkt. odd. a mgmt.

Marketa.Stumbauerova@FIXED.zone

Jitka Matějů

Asistentka obchodního odd.

Jitka.Mateju@FIXED.zone

Pavlína Šachlová

Hlavní účetní

Pavlina.Sachlova@FIXED.zone

Lenka Čermáková

Mzdová účetní

Lenka.Cermakova@FIXED.zone

Veronika Čeňková

Asistentka účetního oddělení

Veronika.Cenkova@FIXED.zone

František Posekaný

Správce IS a logistiky

Frantisek.Posekany@FIXED.zone

Jiří Král

Správa majetku

Jiri.Kral@FIXED.zone

Dita Hošnová Siegerthová

Asistentka

Dita.Hosnova@FIXED.zone

Andrea Mandžukova

Asistentka

Andrea.Mandzukova@FIXED.zone

Michal Volek

Vedoucí týmu OZ

Michal.Volek@FIXED.zone

Marek Havner

Key account manager

Marek.Havner@FIXED.zone

Jan Salaba

Key account manager

Jan.Salaba@FIXED.zone

Jakub Dušek

Key account manager

Jakub.Dusek@FIXED.zone

Jan Holotík

Key account manager

Jan.Holotik@FIXED.zone

Marek Smolík

Exportní manažer

Marek.Smolik@FIXED.zone

Vilém Otruba

Obchodní manager OLK, MSK, PAK, LBK, HKK

Vilem.Otruba@FIXED.zone

Petr Kroupa

Obchodní manager SIM karty

Petr.Kroupa@recall.cz

Nicol Tran

Obchodní manager JHČ, VYS, JHM, ZLK

Nicol.Tran@FIXED.zone

Jakub Slezák

Obchodní manager Praha, STČ

Jakub.Slezak@FIXED.zone

Josef Šurý

Obchodní manažer PLK, KVK, LBK, STČ

Josef.Sury@FIXED.zone

Robin Augusta

Distributor SIM karet

Robin.Augusta@FIXED.zone

Marek Wágner

Distributor SIM karet

Marek.Wagner@FIXED.zone

Bc. Jan Míl

Distributor SIM karet

Jan.Mil@FIXED.zone

Hana Hájková

Distributor SIM karet

Hana.Hajkova@FIXED.zone

Zuzana Šmejkalová

Distributor SIM karet

Zuzana.Smejkalova@FIXED.zone

Marcel Leszczuk

Distributor SIM karet

Marcel.Leszczuk@FIXED.zone

Adam Krettek

Distributor SIM karet

Adam.Krettek@FIXED.zone

Michal Gajdoš

Distributor SIM karet

Michal.Gajdos@FIXED.zone

Josef Dyrynk

Distributor SIM karet

Josef.Dyrynk@FIXED.zone

Martina Hollomotzová

Area sales manager

Martina.Hollomotzova@FIXED.zone

Ivan Škop

Vedoucí produktového odd.

Ivan.Skop@FIXED.zone

Jaroslav Hulík

Produktový manager

Jaroslav.Hulik@FIXED.zone

Lucie Dvořáková

Produktový manager

Lucie.Dvorakova@FIXED.zone

Pavel Válek

Produktový manager

Pavel.Valek@FIXED.zone

Jitka Podlešáková

Product developer

Jitka.Podlesakova@FIXED.zone

Barbora Zemanová

Produktový manager

Barbora.Zemanova@FIXED.zone

Ing. Martin Kubáč

Vedoucí marketingu

Martin.Kubac@FIXED.zone

Alžběta Kropáčková

Marketingový specialista

Alzbeta.Kropackova@FIXED.zone

Michal Pavlík

Správa ecommerce, merchandising

Michal.Pavlik@FIXED.zone

Sylvie Puklová

Merchandiser

Sylvie.Puklova@FIXED.zone

Jaromír Ondra

Grafika, produktová fotografie

Jaromir.Ondra@FIXED.zone

Václav Taušek

Marketingový specialista

Vaclav.Tausek@FIXED.zone

Ing. Pavel Jašek

Vedoucí reklamačního odd.

Pavel.Jasek@FIXED.zone

Michal Šrefl

Technik reklamačního odd.

Michal.Srefl@FIXED.zone

Jan Nirnberg

Technik reklamačního odd.

Jan.Nirnberg@FIXED.zone

Radek Sekyra

Technik reklamačního odd.

Radek.Sekyra@FIXED.zone

Ing. Pavel Jašek

Vedoucí skladu

Pavel.Jasek@FIXED.zone

Monika Hofmannová

Skladník

sklad@FIXED.zone

Jana Srbová

Skladník

sklad@FIXED.zone

Dušan Mikeš

Key account manager

Dusan.Mikes@FIXED.zone

Alexandra Gottwaldová

Asistentka, účtovníčka

Alexandra.Gottwaldova@recallsk.sk

Ján Ledzényi

Obchodní manager

Jan.Ledzenyi@fixed.zone

FIXED ve světě

Czech republic

Bulgaria

Rumunsko

Německo

Švýcarsko

Francie

Belgie

Nizozemí

Lucembursko

Dánsko

Norsko

Finsko

Švédsko

Island

Portugalsko